Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Lee & Adis - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kur u ktheva ooh prej Gurbeti
vashen time shkova ta takoj
me tha nana e saj oo djalo i shkrete
ajo neser tjeter fis po shkon

T'kujt jane krushqit o te pojata
vashen time qe po vine me marre
qenkan t'shokut t'jetes qe e pata
per te cilin do te hyja ne zjarr

Nusen s'dua ta takoooooooj
kam frik lotet me tradhtojn
e uroj ne perqafin
dot s'duron shpirti ime
digjuu flake o shpirti imeeeeee

Kush e mban ne dore bajrakun
zemres ja helmoj gjakun
m'tradhtoj vasha me shokun tim
s'mbeti tjeter veq rakia
veq rakia o shokt e mi.


Ky tekst u dërgua nga  AmirSaliuDa Lee
Publikimi: 01/06/2012


Da Lee & Adis - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Da Lee & Adis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Lee:


Komente 0