TEKSTESHQIP

Da Lee
Ti
Lyrics

Ishe ti
Nje yll i vetem ne qiellin tim
Prej se ike ti
Per mua ska me ndricim
Nzemren time te lenduar
Nje tragjedi me zjar esht shkruar
Veten e mundoj dhe kot provoj
Por smundem smundem tet haroj
Dhimbja nzemer me ka prekur
Endrrat me kane vdekur
Mallkoj fatin tim
Mos mendo se tkam haruar
Edhe pse je larguar
Digjet shpirti im
Cdo nat humbem ne kujtime
Aty shoh veten time
Dhe te kerkoj ty
Ndoshta per ty jam i huaj
Dhe ste vjen keq qe vuaj
Dua tet shoh ne sy...

DËRGOI: