TEKSTESHQIP

Da New Chain
Hash Hash Baby
Lyrics

Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
It drives me crazy
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
Pi gjith qyteti.

Isha i vogel kur fillova pija kasht
çufo çufo o gjumash,pse po pin hashash? (me thosin)
Ne shkoll vonoja dhe librat nuk i lexoja
zhgaravisja banken edhe kohen e harxhoja
Degjoja muzik dhe s'ma djente per te ardhmen
qihet policia ne koncerte me gjith lagjen
era bar brenda ne club
era bar edhe ne park
era bar edhe ne dhomen
dhe ne plazh rreth e perqark
Ohh oh, asnjerit si pelqen qe un pi
te gjith me kritikojn por nuk dua tja di
Ohh oh, e di qe e kam gabim
por kam djegur aq qeliza sa tani s'ka kuptim
Po ta pres,Mister Ganja-man po e ndez
mundohem mos te pi (pi pi) mengjes-mengjes
prandaj zgjohem ne drek
para gjumit nje tek
para sex-it nje tek
po kur ngelem pa lek
fikem fare nuk me kap sinjali
kur kam temperatur un pi nje bar nuk pi çaj malli
Me grip kur jam s'me qeçon aspirina
por nje çingo e dredhur larg nga stresi dhe rutina (yeah)

Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
It drives me crazy.
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
Pi gjith qyteti.
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
It drives me crazy
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
Pi gjith qyteti.

Mblidhem me çunat diku aty nga darka
marrim me vete bira,rizzla,çokolata
Pro evolution,leven e kapa
Hajd kush esht gati (gati gati)
Esht gjith skuadra
Dhe fillon loja, sa do te doja
Me nje tek dhe un ta shoqeroja
por e kam len, keshtu kam then
me kta qe rri mua tymi me ka zen
Bertasim goool! Kristiano djali
Bertasim goool! Kafsha vidali
(Gooool gooool goooooool)

Ishim 14 vjec me Xhonin çigaren e par kur drodha
qe atere u fiksova
e rregulisht fillova
ta pi me naçut neper stola
me letra super te holla
te gjith e din qe mbaj gjithmon pran nje koka-kola
Jam tip i urt sidomos
kur ka ne zon çibuk
me pelqen kur digjet boçja e but
dhe le tym te zi shkrup
Do thoja edhe nje batut
por e harrova dhe ate siç harrova te haja buk (sot)
Thuaj STOP
ne qoftese ty efekti ta jep me elektro-shok
esht me mir ta lesh o shok
se do djegesh trurin kot

Hahaha
Shaka po bej jepi pi qi ropt
(se)

Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
It drives me crazy
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
Pi gjith qyteti.