A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri

Amazing Girl ➡ Uskomaton Tyttö

 Shqip ➡  Finlandisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Lorita Ft Fjolla


Amazing Girl

(Intro:)
G-g-g-g (Ou!)
hey g-g-girl Amazing...(Amazing)
g-g-girl... Amazing...
heyg-g-girl ... Amazing!

(Verse 1)
Prit, STOP, kqyr knejj
e ty kush po tpëlqen..
E din emrin tem
Se ti mas meje vjen .
Msheh me kerr n`qytet
si Boss, si Boss jom vet
mu sum blen me Lek
me gjith dur ty tshti n`xhep Ej! (hahaha)
Më ndjekin krejt mbesin kur kaloj
kur vi une kejt temen e ndrrojn
syt te mu krejt i çojn ah`a!(kiss)
mëm presin krejt n`Club un kur shkoj
se nalt venin e qoj
AMAZING GIRL! Houu!

Reff:
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
ti din kush o Amazing Girl
Amazing jam, shum StyLe un kam
njo' për ty unë jam
gjithmonë mbrapa ty tkam .

(Verse 2)
One, Two, Step Back
numrin sta jap leht!
Ska mashkull perfekt
lej se i gjej vet .
PlayBoy per BLING s'du,
ti vjen me u njoftu .
Amazing Boy Emnin e thu
ja niss me B-B-B bëLbu ej!
më ndjekin krejt mbesin kur kaloj
kur une vi krejt temen e ndrroj
syt te mu krejt i qojn .
Ej! Mëm presin krejt n`Club une kur shkoj
se nalt venin e çoj
se un jam AMAZING..Houu..

Reff::
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
ti din kush o Amazing Girl
Amazing jam, shum StyLee un kam(Yeah)
njo' per ty jom
gjithmonë mbrapa ty un tkamm .

B-B-B-B-Boy se unë jom G-G-GirL
ti e din kush Amazing
ëh-ëh-ëh Amazing girl
A-A..A-A..Ouu..

Intro :
Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
O`ouu..Ouu..Heii..

Reff:
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
ti dinn kush o Amazing Girl
Amazing jam, shum StyLee un kamm,
njo per ty jom
gjithmonë mbrapa te kamm .
Ejj! Amazing Girl..Amazing Girl
Amazing..Ti e din kush Amazing Girl !
Amazing Girl..Je`je`je..jeuuu
Ej! Ej! Ej!


Uskomaton Tyttö

Klab-klab-klab-klab Ou!
Hej klab-klab-klab Uskomaton...(Amazing)
ta-ta-ta-ta ... Amazing...
Hej ta ta ta ... Amazing!

(Verse 1)
Odota, PYSÄHDY, katso tänne
kenestä sinä pidät?
Tiedät nimeni
Perässäni tulet
Näät minut autolla kaupungilla
ihan kuin BOSS, ihan kuin BOSS olen
minua et osta rahalla
sillä niillä pistän sinut taskuuni Ej (hahahah)
Kaikki tulevat perääni kun menen ohi
kaikki aiheen vaihtavat
silmät minuun kohdistuu
kaikki odottavat minua klubissa kun minä astun sisälle
koska paikan pystyyn pistän
AMAZING GIRL! Houuu!

Reff:
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
sinä tiedät kuka on Amazing Girl
Amazing olen, minulla paljon tyyliä on
yön minä olen ilman sinua
aina ilman sinua

(Verse 2)
One, Two, Step, Backk
numeroani en anna helposti
ei ole täydellistä miestä
anna olla etsin itse.
playboyta en halua blingin takia. En halua!
sinä tulet tutustumaan .
Amazing boy nimesi sanot
alat selittämään ej!
tulevat perääni , kun ohi kuljen
vaihdan aiheen aiheen aina kun haluan
silmät minuun kohdistuvat.
Ej! kaikki odottavat minua klubissa kun astun sisään.
koska paikan pystyyn pistän.
koska minä olen AMAZING.. houu ..

Reff:
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
sinä tiedät kuka on Amazing Girl
Amazing olen, minulla paljon tyyliä on
yön minä olen ilman sinua
ikuisesti ilman sinua


B-B-B-B-Boy koska minä olen G-G-GirL
sinä tiedät kuka on Amazing
ëh-ëh-ëh Amazing girl
A-A..A-A..Ouu..

Intro :
Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
O`ouu..Ouu..Heii

Reff:
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
sinä tiedät kuka on Amazing Girl
Amazing olen, minulla on paljon tyyliä(Yeah!)
yön minä olen ilman sinua
aina ikävä, aina eeee
Ejj! Amazing Girl..Amazing Girl
Amazing..sinä tiedät kuka on Amazing Girl !
Amazing Girl..Je`je`je..jeuuu
Ej! Ej! Ej!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019