A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri

Amazing Girl ➡ Prekrasna Devojka

 Shqip ➡  Maqedonisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: saramk


Amazing Girl

(Intro:)
G-g-g-g (Ou!)
hey g-g-girl Amazing...(Amazing)
g-g-girl... Amazing...
heyg-g-girl ... Amazing!

(Verse 1)
Prit, STOP, kqyr knejj
e ty kush po tpëlqen..
E din emrin tem
Se ti mas meje vjen .
Msheh me kerr n`qytet
si Boss, si Boss jom vet
mu sum blen me Lek
me gjith dur ty tshti n`xhep Ej! (hahaha)
Më ndjekin krejt mbesin kur kaloj
kur vi une kejt temen e ndrrojn
syt te mu krejt i çojn ah`a!(kiss)
mëm presin krejt n`Club un kur shkoj
se nalt venin e qoj
AMAZING GIRL! Houu!

Reff:
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
ti din kush o Amazing Girl
Amazing jam, shum StyLe un kam
njo' për ty unë jam
gjithmonë mbrapa ty tkam .

(Verse 2)
One, Two, Step Back
numrin sta jap leht!
Ska mashkull perfekt
lej se i gjej vet .
PlayBoy per BLING s'du,
ti vjen me u njoftu .
Amazing Boy Emnin e thu
ja niss me B-B-B bëLbu ej!
më ndjekin krejt mbesin kur kaloj
kur une vi krejt temen e ndrroj
syt te mu krejt i qojn .
Ej! Mëm presin krejt n`Club une kur shkoj
se nalt venin e çoj
se un jam AMAZING..Houu..

Reff::
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
ti din kush o Amazing Girl
Amazing jam, shum StyLee un kam(Yeah)
njo' per ty jom
gjithmonë mbrapa ty un tkamm .

B-B-B-B-Boy se unë jom G-G-GirL
ti e din kush Amazing
ëh-ëh-ëh Amazing girl
A-A..A-A..Ouu..

Intro :
Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
Amazing Girl`Girl..Amazing Girl`Girl..
O`ouu..Ouu..Heii..

Reff:
Amazing Girl... Amazing Girl... Amazing
ti dinn kush o Amazing Girl
Amazing jam, shum StyLee un kamm,
njo per ty jom
gjithmonë mbrapa te kamm .
Ejj! Amazing Girl..Amazing Girl
Amazing..Ti e din kush Amazing Girl !
Amazing Girl..Je`je`je..jeuuu
Ej! Ej! Ej!


Prekrasna Devojka

Klab-klab-klab-klab Ou!
Hej klab-klab-klab Prekrasna...(Prekrasna)
ta-ta-ta-ta ... Prekrasna...
Hej ta ta ta ..Prekrasna!

Verse 1 :
Cekaj,Stop,vidi vamu,
tebe koj ti se svigja,
go znjas moeto ime
zosto ti naad mene dojs
me vidis so kola ne grad
kako Boss,kako Boss sama sum
ne mozis da me kupis so pari
so se tie ke te frlam vo zdep EJ!

Me pratet,si ostanet koga pominuvam
koga dojdam jas site
go menuvat temata
ocite site kaj mene gi noset(KISS)
Me ceket koga vo Clab jas odam
zosto gore mestoto go nosam
PREKRASNA DEVOJKA HouU!

Ref:
Prekrasna Devojka...Prekrasna Devojka
ti znajs koja e Prekrasna Devojka
Prekrasna Devojka mnogu stil jas imam
na vecer jas sama sum
i sekogas jas...imam za tebe.

Vers 2 :
Eden,dva,nazad
brojot ne ti go davam lesno
nemat sovershen momce
ostaj zosto jas sama gi najdam
Nemam...ne sakam
ti dojs da se prezentirash
Prekrasen Momce imeto go velis
i pocnis da...EJ

Me pratet,si ostanet koga pominuvam
koga dojdam jas site
go menuvat temata
ocite site kaj mene gi noset
Me ceket koga vo Clab jas odam
zosto gore mestoto go nosam
jas sum Prekrasna Devojka Houu..

Ref:
Prekrasna Devojka...Prekrasna Devojka
ti znajs koja e Prekrasna Devojka
Prekrasna Devojka mnogu stil jas imam
na vecer jas sama sum
i sekogas jas...imam za tebe.

B-B-B-B-Momce zasto jas sum G-G-Devojka
ti znajs koja e Preksrasna Devojka
ëh-ëh-ëh Preksrasna Devojka
A-A..A-A..Ouu..

Intro:
Devojka'Devojka'Preksrasna Devojka
Preksrasna Devojka'Preksrasna Devojka
Preksrasna Devojka'Preksrasna Devojka
O`ouu..Ouu..Heii..

Ref:
Prekrasna Devojka...Prekrasna Devojka
ti znajs koja e Prekrasna Devojka
Prekrasna Devojka mnogu stil jas imam
na vecer jas sama sum
i sekogas jas...imam za tebe.
Prekrasna Devojka..Je`je`je..jeuuu
Ej! Ej! Ej!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019