A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri Feat. Ledri Vula

Pom Pelqen ➡ Me Esyta Gustando

 Shqip ➡  Spanjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: saramk


Pom Pelqen

Ledri: What's Up!

Duffy`e: çou!

Ledri: Duffy'e Duffy'e !

Duffy`e:
Aha, Aha 2x
Ledri !
Come on !
Ah`Aha, Aha`Aha !
I know U been waitin' fOr This !?

Ledri: So here we go (H) .!

Duffy`e:
Yeah ,
Are U ready ah `haa !
Duffy'e po vjen prap (Tani)
Lookin' fly tonight ,
Sonte, jom n'Fest ,
du me bo So Good Night !

Non-Stop pom bon,
n'Telefon mesazh um çojn.
Ku jom une dojn me dit,
Kur nuk o me rendsi !

Jom vet un,
kom dal per qef un .
Por sonte,
pe shoh dikon qe mu m`pelqen !

Jom vet un,
se di a mes un ..
nese syt,
te un i kthen !

You got me go
goin' crazy now ..(Go Crazy)
Go, goin' crazy now ..
You got me go,
goin' crazy now
Go, goin' crazy now .. au`h!

Reff:
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
Hu, baby baby
Afrohu se nuk t'lo vet .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen
Huu, baby,baby`ei
babe babe`eeii .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
u, baby baby
Afrohu se nuk t'lo vet .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
u, babe babe
babe babe !

Ledri:
Amazing Girl & amazing Boy.
Amazing kejt na thojn !
Nuk o me rendsi a na xhelozojn ,
Kur e di edhe ti qe prap na dojn !

Duffy'e Haa`
I got you baCk (Aha) !
Dy, jena ma t`mirt n'qytet.
Asnihere nuk t`lo mu ni vet.
T'terhjeku menihere une si magnet .

E di pse Ledri ju pelqen ,
se jom Gentelman !
Bling Bling, si vi ja marr ,
Nese afer meje vjen !

Njo - Du me t`pas ma ngat !
Dy - Du me t'pa qdo nat !
Tre - Edhe nese dal me shok ..
Te ti un kthehna prap !

You got me go
goin' crazy now ..(Go Crazy)
Go, goin' crazy now ..
You got me go,
goin' crazy now
Go, goin' crazy now .. au'h!

Reff:
Ti pom pelqen, Aha;
Se po shkelqen ..
u, baby baby
Afrohu se nuk t'lo vet .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen
u, babe babe
babe babe`eii .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
U, baby baby
Afrohu se nuk t'lo vet .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
U, babe babe
babe babe`ii !


Me Esyta Gustando

Ledri: Que onda?!

Duffy'e:Levantate !

Ledri: Duffy'e !

Duffy`e:
Aha, Aha 2x
Ledri !
Vamos!
Ah`Aha, Aha`Aha !
Se que esperaron esto!

Ledri:Entoces aqui vamos!

Duffy`e:
Yeah , estan Listos?!
Duffy'e viene otra vez (ahora)
Mirando el piso en su ... ,
Esta noche soy feliz
para hacer "Buena Noche"

Sin parar me hace
en celular me invie mensaje
Quiere saber donde estoy yo
Cunado,no es importante!

Soy solo yo
sali con ganas yo
pero esta noche
veo algien que a mi me gusta!

Soy solo yo
(Kosovarçe :d)
si los ojos
las conviertes a mi lado!

Me tienes , volviendo loca ahora
Va , volviendo loca ahora au'h! (2x)

Reff:
Tu me gustas
porque brillas
Hu, babe babe
Acercate no te dejo solo
Tu me gustas
porque brillas
Hu, babe babe`ei
babe babe`eeii
Tu me gustas
porque brillas
Hu, babe babe
Acercate no te dejo solo
Tu me gustas
porque brillas
Hu, babe babe`ei
babe babe`eeii

Ledri:
Tu chica increible,yo chico increible
"Los increibles"todos nos dicen
No importa que tinen celos
Quando tu tambien sabes que nos aman!

Duffy'e te tengo en vuelta(Aha!)
Los dos somos los mejores en cuidad
nunca te deje sola
te "tiro"a mi lado como iman!

Se poque Ledri les gusta
porque es caballero
Blling blling si vengo lo tengo
si estas acerca de mi!

Uno - Quireo tenerte serca
Dos - tenerte cada noche
Tres - Y si salgo con amigos
a tu lado vuelvo otra vez!

Me tienes , volviendo loca ahora
Va , volviendo loca ahora au'h! (2x)

Reff:
Tu me gustas
porque brillas
Hu, babe babe
Acercate no te dejo solo
Tu me gustas
porque brillas
Hu, babe babe`ei
babe babe`eeii
Tu me gustas
porque brillas
Hu, babe babe
Acercate no te dejo solo
Tu me gustas
porque brillas
Hu, babe babe`ei
babe babe`eeii

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019