A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri Feat. Ledri Vula

Pom Pelqen ➡ I Like

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: GeeKi


Pom Pelqen

Ledri: What's Up!

Duffy`e: çou!

Ledri: Duffy'e Duffy'e !

Duffy`e:
Aha, Aha 2x
Ledri !
Come on !
Ah`Aha, Aha`Aha !
I know U been waitin' fOr This !?

Ledri: So here we go (H) .!

Duffy`e:
Yeah ,
Are U ready ah `haa !
Duffy'e po vjen prap (Tani)
Lookin' fly tonight ,
Sonte, jom n'Fest ,
du me bo So Good Night !

Non-Stop pom bon,
n'Telefon mesazh um çojn.
Ku jom une dojn me dit,
Kur nuk o me rendsi !

Jom vet un,
kom dal per qef un .
Por sonte,
pe shoh dikon qe mu m`pelqen !

Jom vet un,
se di a mes un ..
nese syt,
te un i kthen !

You got me go
goin' crazy now ..(Go Crazy)
Go, goin' crazy now ..
You got me go,
goin' crazy now
Go, goin' crazy now .. au`h!

Reff:
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
Hu, baby baby
Afrohu se nuk t'lo vet .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen
Huu, baby,baby`ei
babe babe`eeii .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
u, baby baby
Afrohu se nuk t'lo vet .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
u, babe babe
babe babe !

Ledri:
Amazing Girl & amazing Boy.
Amazing kejt na thojn !
Nuk o me rendsi a na xhelozojn ,
Kur e di edhe ti qe prap na dojn !

Duffy'e Haa`
I got you baCk (Aha) !
Dy, jena ma t`mirt n'qytet.
Asnihere nuk t`lo mu ni vet.
T'terhjeku menihere une si magnet .

E di pse Ledri ju pelqen ,
se jom Gentelman !
Bling Bling, si vi ja marr ,
Nese afer meje vjen !

Njo - Du me t`pas ma ngat !
Dy - Du me t'pa qdo nat !
Tre - Edhe nese dal me shok ..
Te ti un kthehna prap !

You got me go
goin' crazy now ..(Go Crazy)
Go, goin' crazy now ..
You got me go,
goin' crazy now
Go, goin' crazy now .. au'h!

Reff:
Ti pom pelqen, Aha;
Se po shkelqen ..
u, baby baby
Afrohu se nuk t'lo vet .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen
u, babe babe
babe babe`eii .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
U, baby baby
Afrohu se nuk t'lo vet .
Ti pom pelqen,
Se po shkelqen ..
U, babe babe
babe babe`ii !


I Like

Ledri: What's Up!

Duffy`e: çou!

Ledri uffy'e Duffy'e !

Duffy`e:
Aha, Aha 2x
Ledri !
Come on !
Ah`Aha, Aha`Aha !
I know U been waitin' fOr This !?

Ledri: So here we go (H) .!

Duffy`e:
Yeah ,
Are U ready ah `haa !
Duffy'e its coming again (now)
Lookin' fly tonight ,
Tonight,im in Party
But whana do it So Good Night!

Non-stop is doing
In my phone message are sending
Where I am they whana know
When its not inportant

Im alone
I got out for fun
But tonight
Im seeing someone that I like

Im alone
I dont Know if i'll stuck
If your eyes
Look at me

You got me go
goin' crazy now ..(Go Crazy)
Go, goin' crazy now ..
You got me go,
goin' crazy now
Go, goin' crazy now .. au`h!

Reff
I like you
Cause your shinyng
Hu, baby baby
Come here cause i wont let you alone
i like you
caouse your shinyng
Hu, baby baby babe babe`eeii
I like you
Cause your shinyng
Hu, baby baby
Come here cause i wont let you alone
i like you
caouse your shinyng
Hu, baby baby babe babe`eeii

ledri:
You Amazing girl, me amazing boy
amazing everybody is saying at us
it dousen't meter if they be jelus at us
When you that they still love us
Duffy'e ahaa`
I got you baCk (Aha) !
both we're the best on town
I'll never let you feel lonley
I drag you like a magnet
i know why you like Ledri
caouse im gentelmen!
Bling bling wen i come i get it
If you come closer at me
ONe- i whant you closer
Two-i whana see you every night
Three-even when i go out with my frends i will come back at you

You got me go
goin' crazy now ..(Go Crazy)
Go, goin' crazy now ..
You got me go,
goin' crazy now
Go, goin' crazy now .. au'h!

I like you
Cause your shinyng
Hu, baby baby
Come here cause i wont let you alone
i like you
caouse your shinyng
Hu, baby baby babe babe`eeii
I like you
Cause your shinyng
Hu, baby baby
Come here cause i wont let you alone
i like you
caouse your shinyng
Hu, baby baby babe babe`eeii

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019