A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri Feat. Ledri Vula

Tonight ➡ Sonte

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: saramk


Tonight

Duffye:
Oh babe, babe(uuu..uouh)

You wanna do something fun,
lets play a game you and I,
no rules it's just me and you,
the love is shining tonight(oh my)

Feeling the energy like,
a magnet draging me to your side,
no i can't deny,
got me going crazy baby lets ride,
tonight.

Oh in my body
tonight, tonight..
I want you in my body
Tonight, tonight, tonight.

Ref:
Baby You Got Me (Ohh)
You Make me Wanna (Ohh)
Oh Baby
Tonight, Tonight (2x)

Oh you got that sexy peel
let's talk more action tonight(oh my)
Body searching for you here
oh baby come on lets try ride.

You got me into your body
got me into your mind
oh got me into love crazy make me wanna(ah)
You got me into your body
got me into your mind
oh got me into love crazy(ououuoh)

Got me out of a control I wanna do you tonight, tonight
Just let it go
Baby can't wait to you think im your slave tonight, tonight!

Ref:
Baby You Got Me (Ohh)
You Make me Wanna (Ohh)
Oh Baby
Tonight, Tonight (2x)

Ledri:
Unë e di se ti m'njeh mu
Yeah, si t'ma nin zonin,
Single une, single ti
Single asnjoni!
Jo veq sonte, po krejt viti osht i joni
Kejt reperat dojn me kon n'ven temin
edhe femnat kejt po dojn me kon ven tonin.
Ah une jom prezent, ah le s'kryhet data
Ditlindjen i ki sonte e une jom dhurata
Ah, e vogel harta
shetisim it's okay
Na pe bojna in Paris,
e bojna in London,
e bojna edhe in L.A!

Duffye:
Ëh!
Baby you got me (Ohh)
You make me wanna (Ohh)
Oh baby
Tonight, tonight (2x)


Sonte

Duffye:
Oh zemer, babe(uuu..uouh)

Ti do te besh diçka qeshrake (zbavitese)
le ta luajme lojen un dhe ti
s'ka rregulla, jemi vetem un dhe ti
dashuria shkelqen sonte (oh un)

E ndjej energjin sikur,
magnet qe me zvarrit kah teje
Jo un nuk mund ta mohoj
po Me cmend zemer, le te shetisim
sonte.

Oh ne trupin tim
sonte, sonte...
Te dua ne trupin tim
Sonte, sonte, sonte

Reff:
Zemer ti me more mua (Oh)
Ti me ben te them (Oh)
Oh zemer
Sonte, sonte(2x)

Oh ti je i zveshur shum seksi
le te flasim me me shum aksion sonte (oh un)
trupin po te kerkon ti ketu
Oh zemer eja le te shetisim.

Ti me ke mbrenda trupit tend
Ti me ke mbrenda kokes tende
oh ti e ke mbrenda dashurin e cmendur te me duash (ah)
Ti me ke mbrenda trupit tend
Ti me ke mbrenda kokes tende
oh ti e ke mbrenda dashurin e cmendur (ououoh)

Me ke jasht kontrollit un te tet dua
ty sonte sonte
thjesht leje te iken
zemer nuk mund te presi jam sllavja jote
sonte, sonte!

Reff:
Zemer ti me more mua (Oh)
Ti me ben te them (Oh)
Oh zemer
Sonte, sonte(2x)

Ledri:
Unë e di se ti m'njeh mu
yeah, si t'ma nin zonin,
Single une, single ti
Single asnjoni!
Jo veq sonte, po krejt viti osht i joni
Kejt reperat dojn me kon n'ven temin
edhe femnat kejt po dojn me kon ven tonin.
Ah une jom prezent, ah le s'kryhet data
Ditlindjen i ki sonte e une jom dhurata
Ah, e vogel harta
shetisim it's okay
Na pe bojna in Paris,
e bojna in London,
e bojna edhe in L.A!

Duffye:
Ëh!
Zemer ti me more mua (Oh)
Ti me ben te them (Oh)
Oh zemer
Sonte, sonte(2x)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019