Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Vetmia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

mbeta vetem ne vetmi ne vetmi pa dashuri pa dashuri pa edukim pa edukim pa ledhatim me vell te bardh me duvak ne kok ja behem e jotja ja nuk egzistoj ne kete bote


Ky tekst u dërgua nga  laura


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/06/2010


Dafina Zeqiri - Vetmia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetmia".
3. Video është e këngës "Vetmia", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0