Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio
Top 200

Dafina Zeqiri - Adios  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  48

Komente

17 🔥

12/06/2008

2008-06-12T00:00:00

Këngë e albumit:

"Knockdown"

Pjesëmarrëse në

Polifest 2008


oky rruges hecja
ooooooo........oky
Dhoma e fjetjes pa ajros
E ti lakuriq po flen
Dhe era në banes
Parfim tfemrave po vjen
dy gota në tavolinë
e ti vishnje nuk pin
Numra te ri në telefon
E kto bikine tmiat sjon.

Ref:
honey VeT E Lype
Adios!
honey VeT e Lype Adios
HOney VeT e Lype
Adiooos!
Hej Papi
It’s Over!!!(2x)

Hej..Hej..Hou..Hej a Hej..Okay!

Shejat ne qaf kush ti la

Mos më thuaj që se din
Unaza jote eshte në toke
Kmisha jote plot karmin
Era dhomes i vjen tim
Ti cigare nuk pin
Numra te ri në telefon
E kto bikini tmiat sjon.

Ref:
Honey VeT E Lype
Adios..!
Honey VeT e Lype
Adios..!
Hoeny

HOney VeT e Lype
Adios..!
Hej Papi
It’s Over!!!(2x)

I Told yOu. Trust Me... No matter WhaT They Say..!
shiken e briken eqiken siken e breken e thej


Ky tekst u dërgua nga  donjeta
Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet