Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Shoku I Tij Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

heyyyy

1. Si per sherr vjen te une e si shkon tjeter kujt
e mua për shokun e tij më prehen gjunjt
dhe sna len rehat në asnjë moment vet
nonstop prish punë flet dhe vetëm flet

Ref 2x:
Deri tash ishim puth,
deri tash kishim ik krejt,
po osht veq një problem ,
qe sna len shoku i vet

2.Si për sherr kur tdalim bashk në ballkon
e ai vjen mas neve prap na pengon
dhe sna len rehat e xhelozia e vret
prap nuk na len vet flet dhe vetem flet

Ref 2x:
Deri tash ishim puth,
deri tash kishim ik krejt,
po osht veq një problem ,
qe sna len shoku i vet


Ky tekst u dërgua nga Lola   besha


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Dafina Zeqiri - Shoku I Tij
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoku I Tij".
3. Video është e këngës "Shoku I Tij", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0