Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Just Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

This is to all the jealous ladys,
- can't lookin' them self,
keep lookin' at my shit,
ahh,
you know what? (what what what ..?)

Reff: 2x
The girls lookin' at me and sayin' look at that shit,
look at that shit, look at that shit ..
but i dont give a damn i keep pumpin' my shit,
workin' at my shit,
I keep my hump up in the ayer.

When im in the Club,
see all the eyes on me,
i came just to have fun, just leave the clock baby,
dj play a hot song and i make moves,
i keep doing what a girl supposed to do,
the girls look at me like they wanna move too,
uuuuuuuuuuuhh yeaaaaheeii..

Reff: 2x
The girls lookin' at me and sayin' look at that shit,
look at that shit, look at that shit.
but i dont give a damn i keep pumpin' my shit,
workin' at my shit,
I keep my hump up in the ayer.

Sonte MegaBoom kur jam në Club,
Sexy veshun ndihem mir,
dhe mendja është ka unë kur jam brenda,
por prap jam shum e lirë,
çdo lëvizje që e bëj, çdo fjal që unë e them,
e shoh, e njoh, e vrej, e ndjej, se dikuujt i dheemm .

Reff: 2x
The girls lookin' at me and sayin' look at that shit,
look at that shit, look at that shit.
but i dont give a damn i keep pumpin' my shit,
workin' at my shit,
I keep my hump up in the ayer.

  Linn`aDafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008


Dafina Zeqiri - Just Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Just Me".
3. Video është e këngës "Just Me", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0