Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dafina Zeqiri - Dua Qe Ta Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  98

Komente

2 🔥

21/05/2009

2009-05-21T19:18:55+00:00

Këngë e albumit:

"Just Me"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6


Houuuu , yeee!
Ne dhomen time e vetmuar
tani.. veten e pys
Se çfare na ndodhi
pse me nuk jemi ne...njejt
Me nuk te kuptoj
çdo gje mes nesh ka ndryshu
sa te lumtur ishim ne
sa te lumtur ishim dikur

REF:
Une dua
une dua qe ta di
ku na humbi kjo lumturi
ne dikur duheshim
pse nuk duhemi tani?
me nuk jemi si ne fillim
dua ta di çka beme gabim
s´ka me mirekuptim
dua nje shpjegim

Pse nuk me kupton
pse s´mund te kuptoj
faji eshte jetim
ti ishe engjulli im
ti ishe shpresa ime
dua te shoh pak permisime
dua te gjej nje solucion
kjo vujtje me mundon
dua te shoh si me pare
ti je mundesia ime e arte
e ardhmja shihet qarte
e ajo pjese po me mundon...!

REF:
Une dua
une dua qe ta di
ku na humbi kjo lumturi
ne dikur duheshim
pse nuk duhemi tani?
me nuk jemi si ne fillim
dua ta di çka beme gabim
s´ka me mirekuptim
dua nje shpjegim.

Ti ishe shpresa ime
dua te shoh pak permisime
dua te gjej nje solucion
kjo vuajtje me mundon
dua te shoh si me pare
ti je mundesia ime e arte
e ardhmja shihet qarte
e ajo pjese po me mundon.

REF..


Ky tekst u dërgua nga Lulzime Mehmedi   dafina11
Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet