Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dafina Zeqiri - Kengen Qe Ta Kendova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kengen Qe Ta Kendova".
3. Video është e këngës "Kengen Qe Ta Kendova", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Zeqiri - Kengen Qe Ta Kendova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31

Komente

1 🔥

17/04/2010

2010-04-17T20:03:07+00:00

kujtoje këtë kënge
që unë po e këndoj
Që zemra po më digjet flakë
e sytë me lotojnë

kujtoje këtë kënge
që unë po e këndoj
Që zemra po më digjet flakë
e sytë me lotojnë

Ti e humbe dhe e vrave
tonën dashuri
Dhe për këtë tradhëti fajtor je ti

Ref :
S'ishte hera e parë
që m'tradhëtove
s'ishte hera e parë që m'lëndove
por kjo do t'jetë hera e fundit
që dhimbje m'shkaktove
Ref:

S'ishte hera e parë
që m'tradhëtove
s'ishte hera e parë që m'lëndove
por kjo do t'jetë hera e fundit
që dhimbje m'shkaktove


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA   gentaa   LinDaTBA
Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet