Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Supernova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  291

Femna amazing
Te ti po kthehet prap
Bota o ne rrezik
Superheronje nuk ka
Yjet po bin posht
Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas,
Nje drite qe po duket qart.

Refreni:
Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Pa supersilling
Osht ky moment
Kejt mu pom shohin
Si fenomen
Mjafton ideja
Te me kerkosh
Kur ka dinamik
Per veshin tend

Jam plot me energji
Ti nuk e shpeton kurr
Nese je pozitiv
Ather me ty do jem un
Drita qe vjen tek ti
Ritem qe nuk ka fund
Un e thy rregullin
Ligjet i vendosi une

Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas
Nje drite qe po doket qart
Nje drite qe po doket qart

Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas,
Nje drite qe po doket qart
Nje drite qe po doket qart

Refreni:

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Jam ajo qe ti beson
Dhe un fluturoj ni kom me ty
Ti sa her ndihesh vet
Thirrum prap me nje shenje
Dhe un vi te shpetoj
Nga qdo rrezik.

Im you`r supernova hoou ou houu yeahh
Im you`r supernova hoou ou houu oooo

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

IM YOU`R SUPERNOVA .!


Ky tekst u dërgua nga Dafinna.   Leonnora   NITAW


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dafina Zeqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/12/2011
Festivali: VFM 2012


Dafina Zeqiri - Supernova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Supernova".
3. Video është e këngës "Supernova", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 25