A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Dafina Zeqiri - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  62

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Just Me"


Baby...
Pse ? Te dua
Eshte nate dhe rruga bosh
Un e vetme qaj mbi trupin e tij
Kte fund nuk e meriton
Skam as forc ta kthej ne jet, serish
Sa me mungooooon , zemer pse ky fund(nono)
Me nuk jeton, ai qe doja shum, houuuw.

Me te kalova shum dhe bashk ne jemi rritur
E njejta rrug,dhe shkove ,e njoh me mir se veten
Te dy me shume se shok mendonim per me tepeeer, me teeper baby eyeyyii.

Pozitiv gjithmon
Jo nuk arrij te dij psee ky inaat
Ai doren ma leshoj dhe..
As lamtumire nuuk me thaaa.
Saa me mungoooon , zemer pse ky fund (nonono)
Me nuk jetooon, ai qe e doooja shuuum houuwh

(2x)
Me te kalova shum dhe bashk ne jemi rritur
E njejta rrug, dhe shkove ,e njoh me mir se veten
Te dy me shume se shok mendonim per me tepeeer, me teeper baby eyeyyyi.

Ti me sheh nga larg po me qesh te une tii ..
Aj qe te me thoj .
Mbaje koke lart vetem lot s'dua nga ti
Nooo no no noo ohh woooooh ..


Lyrics submited by Adelinaa   LinaLin
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019