Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Ring Ring (Feat. Varrosi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ring, ring
Men får inget svar….
Ring, ring
Men får inget svar….
Du vet, dom ringer mig varjedag….
Upptagen varjedag….

Ring, ring
Men får inget svar….
Ring, ring
Men får inget svar….
Du vet, dom ringer mig varjedag….
Upptagen varjedag….

[Dafina:]
Shoo mannen!
Läget?
Vad händer?!
(Visa dina händer)

Ja det e jag sonny
Ja, jag är tillbax sonny
Millionär innan tjugi(20)sonny
Fråga dina hommies om mig….

Edhe në Prishtine sonny!
TURN UP New York sonny
(Yahh)
Bad gyal, top shotta!
Represent krejt ata qe really really matter!
(I represent all my people whom really really matter!)
Yeah I reprizent MÖLLAN!
(Mlv, Möllan, City in Sweden where Dafina grew up)
Still reprizent MÖLLAN!
PRISHTINE dhe në TIRANE!
Gjdo dite jem lit na, pa u nal!
(Ah-ha)

Delar inte min bröd med vem-som-helst

[Varrosi:]
Jo nuk e dun nuk e dun kta
me neve nuk e dun nuk e dun kta
The king is right here per kto Qupa
Jo nuk e dun nuk e dun kta na na

Ring, ring
Men får inget svar….
Ring, ring
Men får inget svar….
Du vet, dom ringer mig varjedag….
Upptagen varjedag….

[Varrosi:]
Telefoni dinga ling tho
Ke nigju se kena kilo
Am the one sikur Neo
Big man over here so

BUMBACLART why them a ring my phone
Let them ring se sme bohet von
Man i just jam to the bloody ring tone
Nuk fol dot me mu man a big padron

Dun know e boj for my team
Kallo spliffi si limozin
Ndalo ku shkon o viktim
Palo punanyn o trim

Se kurr se kan menu se man i do dance hall
Like a bad man smoke a kile pa u lodh
Ate rrepera dekt man le ca bojn kot
Man i bada den bad ju tjert leni pordht

[Varrosi:]
Jo nuk e dun nuk e dun kta
me neve nuk e dun nuk e dun kta
The king is right here per kto Qupa
Jo nuk e dun nuk e dun kta na na

Ring, ring
Men får inget svar….
Ring, ring
Men får inget svar….
Du vet, dom ringer mig varjedag….
Upptagen varjedag….

Ring, ring
Men får inget svar….
Ring, ring
Men får inget svar….
Du vet, dom ringer mig varjedag….
Upptagen varjedag….


Ky tekst u dërgua nga no naneDafina Zeqiri
Featuring: Varrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/10/2019
Video Produksioni: Entermedia


Dafina Zeqiri - Ring Ring
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ring Ring".
3. Video është e këngës "Ring Ring", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:


Komente 0