TEKSTESHQIP

Dafina Zeqiri
Zi E Terr
Lyrics

Na na na na na
na na na
naaa naaaaKjo nuk ka logjik
Tash kur u ndame
Nga ti ndjej frike


Me ul poshte me fjale
Dhe inat mban
Publikisht me shan


Ref
Zi e terr cdo dite
E sherr qe se kam prite
Me ben te te urrej


Fjale pas shpines kah do qe shkoj
T'lutem ti lem`
Jeten ta vazhdoj


Kjo nuk eshte e drejte
Te mi kthesh
Kunder meje krejt`

Pse ndjehesh me mire
Nese ma ben
Jeten t`veshtire


Ref(2x)
Zi e terr cdo dite
E sherr qe se kam prite
Me ben te te urrej


Fjale pas shpines kah do qe shkoj
t'lutem ti lem
Jeten ta vazhdoj


nananana haoooo

DËRGOI: