TEKSTESHQIP

Dafina Zeqiri
Supernova
Lyrics

Femna amazing
Te ti po kthehet prap
Bota o ne rrezik
Superheronje nuk ka
Yjet po bin posht
Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas,
Nje drite qe po duket qart.

Refreni:
Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Pa supersilling
Osht ky moment
Kejt mu pom shohin
Si fenomen
Mjafton ideja
Te me kerkosh
Kur ka dinamik
Per veshin tend

Jam plot me energji
Ti nuk e shpeton kurr
Nese je pozitiv
Ather me ty do jem un
Drita qe vjen tek ti
Ritem qe nuk ka fund
Un e thy rregullin
Ligjet i vendosi une

Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas
Nje drite qe po doket qart
Nje drite qe po doket qart

Diqka po shkelqen lart
Jam un qe po vi pas,
Nje drite qe po doket qart
Nje drite qe po doket qart

Refreni:

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Jam ajo qe ti beson
Dhe un fluturoj ni kom me ty
Ti sa her ndihesh vet
Thirrum prap me nje shenje
Dhe un vi te shpetoj
Nga qdo rrezik.

Im you`r supernova hoou ou houu yeahh
Im you`r supernova hoou ou houu oooo

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

Cuz im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova nova nova
Im you`r supernova
Im you`r supernova

IM YOU`R SUPERNOVA .!

DËRGOI:
INFO
Më datë 7 Dhjetor 2011, Dafina Zeqiri publikon videoklipin "Supernova". Me këtë këngë, Dafina Zeqiri merr pjesë në VFM 2012 në vitin 2012.