Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Mos Më Qo Të Fala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

KREJT PO ME THOJN SE PO PYT PER MU
AKAM GJET NJE TJETER AH TE KAM HARRU HIQ
STE PASKEM NJOFT SYT SME PASKEN PA KU PE
GJEN AT FORC TE FALA MEM BA HIQ STE PASKEM
NJOFT SYT SME PASKEN PA KU PE GJEN AT FORC
TE FALA MEM BA

MOS ME QO TE FALA KUR VET MEKE LAN
KA MET MOR MALLI PER MU SA HER TA
KAM THAN MOS ME QO TE FALA SE NUK
DU ME DIT SMA KE DITUR VLEREN MEKE
LAN TUJ PRIT

ME EMER POM PERMEN SDI QYSH TA BAN FTYRA SA
HER ME KE GENJY MA 100 MENYEA HIQ STE PASKAM
NJOFT SYT SME PASKEN PA KU PE GJEN AT FORC TE
FALA MEM BA HIQ STE PASKAM NJOFT SYT SME PASKEN
PA KU PE GJEN AT FORC TE FALA MEM BA

MOS ME QO TE FALA KUR VET MEKE LAN
KA MET MOR MALLI PER MU SA HER TA
KAM THAN MOS ME QO TE FALA SE NUK
DU ME DIT SMA KE DITUR VLEREN ME
KE LAN TUJ PRIT


Ky tekst u dërgua nga lumiDaim Lala
Publikimi: 22/07/2015


Daim Lala - Mos Më Qo Të Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Më Qo Të Fala".
3. Video është e këngës "Mos Më Qo Të Fala", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 1