Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dalip Idrizi - Rrushe Mori Rrushe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rrushe mori rrushe
hajde dil në fushe
Rema defin me ni grushte
hajde, hajde
Rema defin me ni grushte.

Rrushe mori rrushe
hajde dil në oborre
Rema defin me ni dore
hajde, hajde
Rema defin me ni dore.

Rrushe mori rrushe
hajde dil te lisi
Rema defin ta qëndisi
hajde, hajde
Rema defin te qëndisi


Ky tekst u dërgua nga Onur Kasa

Dalip Idrizi - Rrushe Mori Rrushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrushe Mori Rrushe".
3. Video është e këngës "Rrushe Mori Rrushe", por nuk këndohet nga Dalip Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0