A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Dani Sfillares - Me Qifteli Për Maqedoni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2013

2013-01-04T16:27:27


"Me Qifteli Për Maqedoni" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Dani Sfillares.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Dani Sfillares i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019