Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Bakraqi - Vetmia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per gjith jeten une tkam dasht, vetem ty tkam dasht..
Ike me le pa e ditur..

Ti se dite kurre qka humbe,
ti se dite jooooo..

Vet deshte me u nda,
e kurr mos me u paa..

Ndoshta na duhet vetmia,
Ta kuptojme c'eshte dashunia..

Ndoshta malli ma shume na merr,
Te dua cdohere..

Ref:
A do t'kthehesh pergjithmone te un?
A do t'jesh e imja pergjithmone?
Vujtjet tona me s'mundem t'i mbaj,
Jo nuk mundem t'i duroj.

Ne vetmi asgje nuk me shkon,
Me trego sa me dashuron,
Thuaje te verteten,
Do te pres perjete.
2x.....................2X

A do t'kthehesh ti tek une?
A do t'jesh ti me mua?
Vujtjet tona me s'mundem t'i mbaj,
Jo nuk mundem t'i duroj.

Ne vetmi nuk me shkon,
Me trego sa me dashuron,
Thuaje te verteten
Do te pres perjete..


Ky tekst u dërgua nga LunaDardan Bakraqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/10/2015


Dardan Bakraqi - Vetmia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetmia".
3. Video është e këngës "Vetmia", por nuk këndohet nga Dardan Bakraqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan Bakraqi:


Komente 0