Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Balaj - Ajo (Feat. Faton Macula)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo" kënduar nga Dardan Balaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

S3VI - Ajo

Refreni;
ajo Po don vetem money money
Zemer tregom kur po dalim dalim
Thirr telefon e ka mar malli malli
Trupi bukur Po i duket posht fustani.
Verse: don money prada
Pent house nata
500 tthata
Per me pas te canta
Shpesh e mer malli
Alamet djali
Ja plotsoj ondrrat
Ja kuptoj hallin
Tu jetu si king tu bo jet dubai
Ca me I bo zemres jo si vej faj
Ku ka me gjet ma tmir
O ku ka ma tmir
Rri me mu pa frik
Onderr cdo deshir
Tu ja plotsu ky cuni
E boj me u ni mir
Hajd tregom tash ku ke me gjet ma tmir
Skam faj se mdon vec per vete
Shqetsoet mos Po mer nai tjeter
Ma bon qefin ja boj qefin bashk knaqna
Per 1 nat ose nata ma è bukur se tjeter nata
Ja boj cac fort sa ta maj men per gjat ajooooo

Refreni:
ajo Po don vetem money money
Zemre tregom kur po dalim dalim
Thirr telefon e ka mar malli malli
Trupi bukur Po i duket posht fustani

Verse:
Krejt firmato vesht ora ndor Rolex
Mercedez merc limitum i range
Jeta shum e shpejt f**king milioner
Si un asnjer jo ske pa ti
100k tu i bo pa luj pi krevati
Hajde tik tak tik tak sahati
Si me bo tik tok Jepi dridhe Shawty
Bytha madhe kejt jasht kontrrolle
Ftyra bukur krejt mu mterbove
Kur tkam makin hey baby ca bone
Champion boy me ni femer kampione
Buz deti tu hap shishe per qefi
Plot me shoqni kapni pije derdhni
Kuklla goca king edhe s3v1
Next levels on levels shit
Tu e djeg mes shqipris 🇦🇱

Refreni;
Ajo Po don vetem money money
Zemer tregom kur po dalim dalim
Thirr telefon e ka mar malli malli
Trupi bukur Po i duket posht fustani!

Qeppi - Ajo

Ajo nshtrat mu mpret
Ajo nshtrat mu mpret
Une gjith veshna vet
Glocki e maj nder bed

Ajo nshtrat mu mpret mpret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed
Glock in e maj ner bed

Dola me gang un me crew
Ajo per mu tu mendu

Une me syza vnut jom
i grahi kerrit per gut un

Doklla lit shum smut jom
Tripin e trent krejt lujtem

Se Qeppi krejt tripat i pin
Jo kto gjethkush nuk e din
E nese stili i tina so in
Kallxom per stil qa po din???

Une dokna si skin
Mos um vet sa po q*n
Qeppi plot pare po q*n
Yea 100 %

Me gjelbert mu ka zhyt manga
Tu bajt 100 she me danga

Flowi jem tgjun si tanka
Rrjeti jem tkap marimanga

Qehren ti tverdh si Fanta
Sjom broke une as banda

Prit t’shkoj deri te banka
Edhe muj mushi plot qanta
Tani pim raki me kanta

Ajo nshtrat mu m’pret
Ajo nshtrat muu m’pret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed

Ajo nshtrat mu mpret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed
Glock in e maj ner bed

Dola me gang un me crew
Ajo per mu tu mendu

Une me syza vnut jom
i grehi kerrit per gut un
Doklla lit shum smut jom
Tripin e trent krejt lujtem

2 gur MD i shkri
I pi e hi e mo sen nuk di

Stilin e ri vesh fresh
Fresh gjith mu mki

Me kon po rri ide ski
Une qe sa jom tu pi

Kerri i zi fut terr
Nto plot djem tri

Paret ndor na kan met ves
Ka kry te une po un mo si shes

Un nuk du packs un du racks
Ju ka thon guri ju thom un apet

Ju doka interesant
Stilin perfekt pershkrimin beg

Dal me kerr une nqytet
Me gjama qel
edhe hiq mos me kon nxeht

Ajo nshtrat mu mpret
Ajo nshtrat muu mpret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed

Ajo nshtrat mu mpret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed
Glock in e maj ner bed

Dola me gang un me crew
Ajo per mu tu mendu

Une me syza vnut jom
i grahi kerrit per gut un

Doklla lit shum smut jom
Tripin e trent krejt lujtem

Gentius - Ajo

Ajo mla e smtha sen
Veq iki prej jetes tem
Pa ja ni hiq mu a mdhem
Pa ja ni hiq keq a mlen

Kallxom a tbi najher nmen
A tmungon ty zoni jem
I feed the pain me dpm
Edhe me xan deri sa sdi sen

Refreni:
Veq kta hapa mujn mem qetsu
Se di qka o ka ndodh me mu
Dhimten qe e kom smun me kuptu
Ndjenjen qe e kom smuj me kumtu

Ajo mla e smtha sen
Veq iki prej jetes tem
Pa ja ni hiq mu a mdhem
Pa ja ni hiq keq a mlen

Kallxom a tbi najher nmen
A tmungon ty zoni jem
I feed the pain me dpm
Edhe me xan deri sa sdi sen

Refreni:
Veq kta hapa mujn mem qetsu
Se di qka o ka ndodh me mu
Dhimten qe e kom smun me kuptu
Ndjenjen qe e kom smuj me kumtu

Pse mke rrejt o pse mke rrejt
Nfund mke dal si tjerat e njejt
qysh je ardh ke shku shume shpejt
E naten vone veq hana smlen vet

Më shumë këngë me këtë titull:


Featuring: Faton Macula
Publikimi: 31/01/2016Më Shumë Këngë Nga Dardan Balaj:


Komente 0


Dardan Balaj - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Dardan Balaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.