Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan Osmanollaj - Dembeli Dhe Miku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

diten naten ne qdo hap
me pasqyren jam n'kontakt
m'duket shum jam simpatik
pa ma thuaj dhe ti mik

ref:
im ne miku do t'verteten
mos u merr fort me vetveten
po thuaj krejt librin e harrove
ne pasqyre u dashurove

ik mor tutje q'po na flet
nga inati po pelcet
jam me i bukur sikur ti
ndaj m'ke marre kaq meri

ref:
un si mik t'miren ta du
koha e notave ka fillu
se pasqyra mund te thehet
koha prapa s'mund te kthehet

faleminderit t'paskam mik
me ne fund mi hape syte
tash me librin do t'shoqrohem
shpresoj kurr te mos gabohem

ref:
im ne miku do t'verteten
mos u merr fort me vetveten
po thuaj krejt librin e harrove
ne pasqyre u dashurove


Ky tekst u dërgua nga  dardan


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dardan Osmanollaj - Dembeli Dhe Miku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dembeli Dhe Miku".
3. Video është e këngës "Dembeli Dhe Miku", por nuk këndohet nga Dardan Osmanollaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dardan Osmanollaj:


Komente 0