TEKSTESHQIP

Danny
Ndre Mjeda
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndre Mjeda" kënduar nga Danny.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, ky materiali muzikor u prezantua në ekranet tona i punuar bukur me klip muzikor, i cili u publikua më 11 Korrik 2018.