Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Dardan Shkreli - Edona  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Thirre Emrin Tim"
Edona,
asnjëherë s'më kanë kuptuar,
Edona,
s'di përse jam i hutuar.

Edona mirëmëngjes,
Dielli n'syrin tënd po agon,
Një ditë mbetesh pa mua,
Ti po harron.

A kam qenë
Dhe pse s' jam,
Më beso kur të them,
Se unë faj nuk kam!

Se çdo gjë po rrjedh
Kaq shpejt, kaq shpejt,
Unë nuk e di kur gaboj,
Dhe kur jam në rrugë të drejtë:

Më trego, ose shko!
Kaq shumë natë e s' kam gjumë.
Më trego, ose shko,
Edona, më duhesh kaq shumë!


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet