Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan Shkreli - Nuk Jetoj Pa Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jetoj Pa Ty".
3. Video është e këngës "Nuk Jetoj Pa Ty", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Nuk Jetoj Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Thirre Emrin Tim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00Nata,
si çdo natë tjetër,
hëna mbi mua qan,
loti pikon mbi letër.

Mbi letër shkruar,
më nuk të dua,
dhe lamtumirë...
...çfarë të bëj me mua...

Nuk jetoj pa ty,
Nuk jetoj pa ty.

Një ditë kur të vdes,
kur t'më fusin thellë në dhe,
valët e detit do tërbohen,
për fjalët që s'mi the.

Mbi varrin tim një shkëmb,
do ta rrahë gjithmonë stuhija,
kalimtarët e habitur, lexojnë:
Vdiç nga dashuria !

Nuk jetoj pa ty,
Nuk jetoj pa ty.


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet