Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Dardan Shkreli - Pa Lidhje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/05/2007

2007-05-30T04:26:27+00:00Më së shumti në botë i urrej telefonat,
Gjithmonë janë të zënë dhe unë asgjë nuk kuptoj:
Ndoshta numrin e gaboj,
Ndoshta emrin ta harroj,
Ndoshta, ndoshta, unë të dashuroj!

Ref:
Dhe prap, prap,
lidhja është e zënë kur të kërkoj unë,
Sa të dua, si të të tregoj!
Dhe prap, prap,
I thuaj nënës sate bisedën ta shkurtoj,
Unë më nuk mund të duroj!

Më së shumti në botë i urrej telefonat,
Gjithmonë janë të zënë dhe unë asgjë nuk kuptoj:
Ndoshta numrin e gaboj,
Ndoshta emrin ta harroj,
Ndoshta, ndoshta, unë të dashuroj!

Mbi telat e telefonit zogjët po këndojnë,
Për inatin tim dhe unë prap asgjë nuk kuptoj:
Ndoshta numrin e gaboj,
Ndoshta emrin ta harroj,
Ndoshta, ndoshta, unë të dashuroj!

Ref:
Dhe prap, prap,
lidhja është e zënë kur të kërkoj unë,
Sa të dua, si të të tregoj!
Dhe prap, prap,
I thuaj nënës sate bisedën ta shkurtoj,
Unë më nuk mund të duroj!


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet