Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan Shkreli - Elegjia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elegjia".
3. Video është e këngës "Elegjia", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Elegjia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/05/2007

2007-05-30T03:58:36+00:00Nganjëherë, o nganjëherë,
Urrej a dashuroj nuk di!
Nganjëherë, o nganjëherë,
Thellë në mua bie shi!

Më shiko si m'rreh stuhia,
Gjethet vyshken n'Dukagjin!
S'jam i marrë, s'jam as frikacak,
Ty të kam në gjak!

Ref:
O m'kërko sa herë të duhet dikush pranë,
Unë do t'jem aty, të t'i fshijë lotët kur qanë.
Dhe më thuaj vetëm njëherë se më do!
Ndaj, kur të duhet dikush pranë, të lutem më trego!

Nganjëherë, o nganjëherë,
Pyes vehten pse s'ka diell!
Nganjëherë, o nganjëherë,
Humbin këngët lartë në qiell!

Unë nuk ndalem, dhe këndoj,
T'më dëgjojnë gjer në More!
Nuk kërkoj mëshirë aspak,
Ty të kam në gjak!


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet