Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan Shkreli - Ti Je Shtriga Më E Madhe Në Botë, Por Unë Prap Vetëm Ty Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Shtriga Më E Madhe Në Botë, Por Unë Prap Vetëm Ty Te Dua".
3. Video është e këngës "Ti Je Shtriga Më E Madhe Në Botë, Por Unë Prap Vetëm Ty Te Dua", por nuk këndohet nga Dardan Shkreli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan Shkreli - Ti Je Shtriga Më E Madhe Në Botë, Por Unë Prap Vetëm Ty Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

30/05/2007

2007-05-30T05:05:37+00:00Më kanë thënë se je martuar,
Më kanë thënë se je bërë nënë,
Asnjëherë nuk kam besuar –
Orë e ligë na paska zënë!

Burri yt, thonë, pi raki,
Shpesh kur natën kthehet vonë,
Një porcion dajak ta jep –
E pastaj edhe të dhunon!

Ref:
Ku i pate sytë, ku i pate mend'të?
Harrove besën njëri-tjetrit që ia dhamë athua!
Ku i pate sytë, ku i pate mend'të?
Ti je shtriga më e madhe n'botë – por unë prap vetëm ty të dua!

A je ende aq e bukur,
Pyes vehten për çdo ditë,
Retë në qiell më janë bërë ëndrra,
Të urdhëroj nga retë zbrit!

Biri yt thonë më ngjet mua,
Është kjo vetëm rastësi?
Eja t'ikim nga gjithë bota –
T'ikim ku s'na gjen njeri!


Më Shumë Këngë Nga Dardan Shkreli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet