Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji - Djemt Na I Ktheni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Ne qeshor 99 u qlirua o kosova nane u derdh gjaku oo mibi barot per me gezu ket liri sot per me mbrri deri ktu ku jena tana nanave ju dhem zemra ka dhan djemet oo ne lule trinis me ardh dita e pavarsise

dite ma te madhe per ne nuk ka per gjithmon o mu nda me shkja si thot fishta o ne varje tveta mos mjau ba ma o bre tungjatjeta erdhi shkurti o po bardh si bora u skalite ne zemrat tona dhe sharrohet kurr per jet 17 shkurti 2008 ee...

O bre plaget smund ti ndalim shum djem nanash smund tjau falin qe sjau din o vorret ku i kan sjmu dim nan e sju dim nishan e nuk e dim oo a i kan gjykue a i kan pre a masakrue nje pik uje a jau kan dhan a i kan fut ne vorr tetan ee

nqofte se ka najhere drejtsi te vendoset o me serbi e tna i kthejn djemt o prej shpije ti varrosim o bre si i ka hije pse nuk ka kugja mat ran mos me dit e mjera nane at vorr tjalit o bre ku e ka me i qu lule e me kja ee


Ky tekst u dërgua nga  linnda

Dava Gjergji - Djemt Na I Ktheni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djemt Na I Ktheni".
3. Video është e këngës "Djemt Na I Ktheni", por nuk këndohet nga Dava Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:


Komente 1