Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta - Atomic Food Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Beef
Fish
Lamb
Water
Milk
Cheese
Ham
Corn
Beans
Rice
Wheat
Tomatoes
Cucumber
Broccoli
Beats
Carrots

Atomic Food!

Beef
Chicken
Fish
Lamb
Tomatoes
Beats
Broccoli
Cucumber

Atomic Food!

Onions
Bananas
Carrots
Grapes
Cantaloupe
Apples
Lemons
Potatoes
Celery
Lettuce
Lime
Parsley
Sage
Rosemary
Thyme
Salt

Atomic Food!

*instrumental*

The beef
The chicken
The fish
The lamb
The water
The milk
The cheese
The carrots
The corn
The rice
The beans
The wheat
The broccoli
The beats
The carrots
The oranges
The lettuce
The lime
The parsley
The sage
Rosemary
The thyme
The salt
The pepper
The curry
The tumaric
The cinnamon
The sugar
The garlic
The olives
The onions
The grapesNuk kemi video për këtë këngë.
David Guetta - Atomic Food
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atomic Food".
3. Video është e këngës "Atomic Food", por nuk këndohet nga David Guetta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0