Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


David Guetta - Paris  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paris" kënduar nga David Guetta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhensila Myrtezaj - Paris

E di që ti e ke t'vështirë me ni pak mall
Tash po kërkoj motivin me u ni e gjall
Ça ki, ça ki, a bën me dit ku je ketë natë
E jam friguar vetem me shku ne shtrat

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemrën time
Kush po lun me buzt e tuja
E t'ka bo ty fije fije
Sa të perendoj dhe hëna, me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me një tango ne Paris

Je t'aime (x4)
Je i jemi po ta them
Je t'aime (x4)
Tout les jour je t'aime je t'aime

Ma ke mbyll, ma ke mbyll, ma ke mbyll ti
Zemrën ma ke mbyll
Po unë du me t'hy aty
(x2)

E di që ti e ke t'vështirë me ni pak mall
Por un kërkoj motivin me u ni e gjall
Nga qielli po afrohet befas një shtrëngat
E jam frigu me shku sonte vetëm në shtrat

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemrën time
Kush po lun me buzt e tuja
E t'ka bo ty fije fije
Sa te perëndoj dhe hëna, me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me një tango ne Paris
(x2)

Ma ke mbyll, ma ke mbyll, ma ke mbyll ti
Zemrën ma ke mbyll
Po unë du me t'hy aty
(x2)

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemrën time
Kush po lun me buzt e tuja
E t'ka bo ty fije fije
Sa te perëndoj dhe hëna, me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me një tango ne Paris
(x2)

Je t'aime, je t'aime

Blerina Matraku - Paris

À Paris...
En y va mon chèri...
Tu est mon vraie amie
A tôi je te confie

Au Moûlain Roûge
Tous les gens se bouge
Les voie qui me parlaiént
Voyage dans le pasée

À Paris

Enfin...de ma souffrance...
Donne mon amour immence 2x

À Paris

A môi c’est le monde
Qu’une chose ne change
L’amour est tondre
Dis môi pourquoi cachée tes voiés...

L’parfums des roses tôi les sentiras
Paris d’essence musique pour tôi and môi

Enfin... de ma souffrance
Donne môn amour immence. 2x

A Paris en y va môn chérie
Tu est môn vrai amie
A toi je te confie
Au Moulain rouge tous les gens se bougent
Les voie qui me parlais voyage dans le passee

L’parfums des rôssees tôi l’resentiras
Paris d’essences mousique pour tôi et môi
C’est platonique... notre amour unique
Couleurs du jour... n’ammour “Divin” bonjour...

Enfin... de ma souffrance... donne môn amour immence...
2x

A Paris... en y va môn Chérie...

Dido - Paris

Coming back from paris on the train,
I really didnt care if the journey took all day,
Trying to turn the pages of my magazine,
Ill try to keep a hold all your hand,
And ordering a coffee that i wouldn't ever drink,
Just to keep you and paris on my mind, [x2]
I didnt know it would be the last time,
The last time,
I saw you,
At waterloo we went our separate ways,
When i got in my cab i didnt turn and wave,
Didnt go to work just went to bed,
Trying to keep you and paris on my mind [x2]
I didnt know it would be the last time,
The last time,
I saw you,
I phoned your office this afternoon,
Hey said they hadn't heard anything from you,
Its been seven days without a word,
I have to keep you and paris on my mind, [x2]
I didnt know it would be the last time,
The last time,
I saw you,
Going back to paris on the train,
Raining and here without you,
Its not the same,
I have to do this journey one more time,
Just to keep you and paris on my mind [x2]
I didnt know it would be the last time,
The last time,
I saw you,
The last time,
I saw you,
The last time,
I saw you,
The last time,
I saw you
Më Shumë Këngë Nga David Guetta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet