Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta - She Wolf (Falling To Pieces) (Feat. Sia)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A shadow of dark, a past
A past in these lies
A way you have done
A past and a chase
I want to be gone

Like a wolf, a predator
I feel like deer in the light
Your love be, love frozen time
Hungry for that flesh of mine
But I can't compete with the ...
Brought me to my knees
...and I'm falling to pieces

I'm falling to pieces
I'm falling to pieces
I'm falling to pieces

[Instrumental]

It feels like embrace,
But some may ...
The thrill of the ... you feel they're the same ...
Your love be, love frozen time
Hungry for that flesh of mine
But I can't compete with the ...
Brought me to my knees
... and I'm falling to pieces

I'm falling to pieces
I'm falling to pieces
I'm falling to pieces

I'm falling to pieces
I'm falling to pieces
I'm falling to pieces


David Guetta - She Wolf (Falling To Pieces)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She Wolf (Falling To Pieces)".
3. Video është e këngës "She Wolf (Falling To Pieces)", por nuk këndohet nga David Guetta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0