A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dea Rifati

Choose star rating

Rating:  2.8 / Votes cast:  6
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Dea Rifati is a singer of Pop music. Më datë 6 Prill 2016, Da Killa publikon videoklipin "Njo Sikur Ti", në bashkëpunim me Dea Rifati....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Ardita Begu

Eli Qorri

Brikey

Elma

Keisi

Iva Aliko

Donika Maqaj

Elsa Hoti

Lorela Sejdini


Tags: Dea Rifati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019