Deborah Dollapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Deborah Dollapi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Familja e saj ka emigruar në Greqi kur ajo ishte vetëm 6 muajshe. Ka studiuar në Akademinë e Jazz-it në Selanik. Merret me muzikë prej shumë vitesh dhe shpesh herë këndon live në baret e qytetit. Në vitin 2017, Deborah Dollapi merr pjesë në The Voice of Albania 6 për t’u bërë e njohur dhe në vendin e origjinës....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Olta Kaferi

Ayssel Kristuli

Matilda Mati

Klea Kasemi

Albora

Sara Kapo

Nilsa Hysi

Jenny Jonas

Zhorzheta Sota

Dea Rifati


Tags: Deborah Dollapi

Krijo Një Kartolinë