Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deborah Dollapi

Deborah Dollapi
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
Këndon kryesisht: pop

Deborah Dollapi është këngëtare. Familja e saj ka emigruar në Greqi kur ajo ishte vetëm 6 muajshe. Ka studiuar në Akademinë e Jazz-it në Selanik. Merret me muzikë prej shumë vitesh dhe shpesh herë këndon live në baret e qytetit.

Në vitin 2017, Deborah Dollapi merr pjesë në The Voice of Albania 6 për t’u bërë e njohur dhe në vendin e origjinës.

Më datë 19 Shtator 2021, Deborah publikon videoklipin "Engjëll". Teksti i këngës u shkrua nga Endrit Mumajesi, ndërsa orkestrimi u punua nga Irkenc Hyka. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0