Më mbaj mend (për 1 muaj)


Deborah Dollapi - Fallin'

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fallin'".
3. Video është e këngës "Fallin'", por nuk këndohet nga Deborah Dollapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Deborah Dollapi - Fallin'  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/01/2017

2017-01-27T21:49:13+00:00I keep on fallin'
In and out of love
With you
Sometimes I love ya
Sometimes you make me blue
Sometimes I feel good
At times I feel used
Lovin you darlin'
Makes me so confused

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Oh, oh, I never felt this way
How do you give me so much pleasure
And cause me so much pain
Just when I think
Ive taken more than would a fool
I start fallin' back in love with you

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Oh baby
I, I, I, I'm fallin'
I, I, I, I'm fallin'
Fall

I keep on
Fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Im fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

Im fallin'
In and out of love with you
I never loved someone
The way that I love you

What?


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet