Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Se kuptoj pse kjo jet qenka vetem srpov pse te njoha un ty nuk guxoja te dashuroj
shum mendova po nuk munda jo ty te tregoj qe un isha me tjeter vajze qe me dashuroj.
Asnje her nuk te harroj edhe n´enderr te takoj
e di qe ti nuk beson po t´verteten do ta kuptosh

REF 2x
Per ty kendoj kete keng ty po ta kushtoj veten e denoj qe te deshta dhe pse sme takoj 2x

Ti ishe dashuri qe un e kam kerku pse un ty kurr me par nuk t´kam taku po te mundem kohen prapa e kisha kthy mos t´akohem me tjeter vajz por veq me ty.
Asnje her nuk te harroj edhe n´enderr te takoj
e di qe ti nuk beson po t´verteten do ta kuptosh.

REF 4x
Per ty kendoj kete keng ty po ta kushtoj veten e denoj qe te deshta dhe pse sme takoj 4x


Ky tekst u dërgua nga BlendianaaaglDefrim Behluli
Publikimi: 23/12/2009
Muzika: Defrim Behluli
Teksti: Defrim Behluli
Orkestrimi: Defrim Behluli


Defrim Behluli - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Defrim Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Defrim Behluli:


Komente 0