TEKSTESHQIP

Defrim Behluli
Nostalgji
Lyrics
(Feat. Barlet)

I perkasim njeri tjetrit
pse ti nuk kupton,
Me premtove te gjitha gjerat,
pse luan ket loj.
Ti munde te me duash mua
Pse tash nuk me don
Mendon se cdo gje ka mbaruar
ne ishim tash shum von.

ref
Tlutem fma ket gabim dhe pse nuk esht faji im
ndihem lodhum ne mbrensi qe skemi afersi
Me ty isha ne cdo koh ne te mir dhe te veshtir
Nje fjal neve na largoj humben qe te dy..