TEKSTESHQIP

Demir Krasniqi & Xhemajl Berisha
Shqipërinë Aq Fort E Deshi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipërinë Aq Fort E Deshi" kënduar nga Demir Krasniqi & Xhemajl Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.