TEKSTESHQIP

Demir Krasniqi & Xhemajl Berisha
Zogu I Ohrit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zogu I Ohrit" kënduar nga Demir Krasniqi & Xhemajl Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.