TEKSTESHQIP

Demir Krasniqi & Shaip Berisha
Ty Kosovë Që T' Shihet Rrita
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ty Kosovë Që T' Shihet Rrita" kënduar nga Demir Krasniqi & Shaip Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.