TEKSTESHQIP

Demir Krasniqi & Shaip Berisha
Sa Gëzim Shtëpia E Re
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Gëzim Shtëpia E Re" kënduar nga Demir Krasniqi & Shaip Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.