Më mbaj mend (për 1 muaj)


Denis Hasa - Engjelli Im

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjelli Im".
3. Video është e këngës "Engjelli Im", por nuk këndohet nga Denis Hasa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Denis Hasa - Engjelli Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

11/03/2009

2009-03-11T15:23:08+00:00Permbi foket e nenes sot pashe
Nje argjend te ndriste aty
Dhe per pak asaj sa s´i thashe
Sa shpejt o nene po thinjesh ti...

Dhe me erdhi prane femijeria
Nena me e bukur ne bote
Ty o nene te shkoi gjithe rinia
Pa gezime vec dhimbje e lote...

Shpirti yt i mban gjithe bukurite
Me asgje ty ste ndrroj ne kte jet
Ty te falem o nene
Per gjithe dashurite
Qe me ke dhene
Dhe me jep

Refreni:

Zoti ty te dergoi si nje engjell
Qe me mbron dhe me don
Ne cdo hap dhe cdo cast
Ndaj nuk njeh moshe
Asnjehere ti o nene
Dhe dashurine pa shperblim
Ti e fal...

Moshe ska per femijen cdo nene
Dashuria e saj nuk shterron
Dhe ne castet kur ti ke rene
Vjen prape nena engjell te mbron

Nene simbol dashurie
Kur nje rrudhe te re une shikoj
Aty jane te miat gabime
Ndaj vij sot dhe falje kerkoj

Shpirty yt i mban gjithe bukurite
Me asgje ty ste ndrroj ne kte jet
Ty te falem o nene
Per gjithe dashurite
Qe me ke dhene
Dhe me jep

Refreni:

Zoti ty te dergoi si nje engjell
Qe me mbron dhe me don
Ne cdo hap dhe cdo cast
Ndaj nuk njeh moshe
Asnjehere ti o nene
Dhe dashurine pa shperblim
Ti e fal...x2


Ky tekst u dërgua nga Dedektivjatr
Më Shumë Këngë Nga Denis Hasa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet