Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Taraj - Tik-Tak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ora fundit ne shkoll para deres te pres
Vec per ty un mendoj sa hap syt ne mengjes
E pa arritcme ti je
Te gjith djemt ne gjimnaz
Ty nga do te gjemojn
Ja nne fjal,nje veshtrim,nje buzqeshje kerkojn, perendesha ku je
Ne nje cast,nje moment
Lere zemren sa te flas
Vajz e bukur sot ne mbremje do te takoj
Numrin tim une ta jap
Po sme shkruajte me ste ngas
Une kte fjal ta premtoj
Ref...
Tik-Tak ora 7 nga ty nuk kam asnje whots up
Bum bum zemra ime,ma hoqi trurin cdo mendim
Obo bo cme bere ti miku mbremja perseri
Ngela vetem si gjithni...
Ora e fundit ne shkoll para deres un jam
I zhgenjyer,i trishtuar
Asnje shpres nuk kam
Vec per ty une po pres
Dhe njeher fatin tim,me ty do ta provoj
Mbasi sot mecen mir dhe zoti do mdihmoj
Qe ty te ngelem nkujtes
Ref...
Tik-Tak ora 7 nga ty nuk kam asnje whots up
Bum bum zemra ime,ma hoqi trurin cdo mendim
Obo bo cme bere ti,miku mbremja perseri
Ngela vetem si gjithnji...
Denis Taraj
Publikimi: 06/07/2018


Denis Taraj - Tik-Tak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tik-Tak".
3. Video është e këngës "Tik-Tak", por nuk këndohet nga Denis Taraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denis Taraj:


Komente 0