Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Taraj - Dikur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mengjeset agojne
Gjithçka ndodh si perher
Pa ty une kur zgjohem asgje sesht si ateher
As rrezet e diellit
Nuk e ngrohin dote
Ftohtesin e ksaj zemre qe per ty u perlote
Ref...
Me vargje do kendoj historin qe perjetuam
Dhe gjith botes ti tregoj
Diten kur u dashuruam
Me vargje do kendoj historin qe perjetuam
Dhe gjith botes ti tregoj
Dikur ne u dashuruam

Bridge...
Te shohe kudo, kudo ku shkel
Lumturin qe me dhurove
Te shohe kudo, kudo ku shkel
Ajo ndjenj gjithnje do ngel

Ref...
Me vargje do kendoj historin qe perjetuam
Dhe gjith botes ti tregoj
Diten kur u dashuruam
Me vargje do kendoj historin qe perjetuam
Dhe gjith botes ti tregoj
Diten kur u dashuruam
Me vargje do kendoj historin qe perjetuam
Dhe gjith botes ti tregoj
Dikur ne u dashuruam...


Denis Taraj - Dikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur".
3. Video është e këngës "Dikur", por nuk këndohet nga Denis Taraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denis Taraj:


Komente 0