Më mbaj mend (për 1 muaj)

Depresioni - Gabim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


NI FILLIM I MIR NE NJE RRUG U NISA
NI RRUG E GJAT NI RRUG ME PLOT PISA
NI RRUG E OMEL QE T'SHTIN ME SHKU MA FELL
MENON QE KTHEHESH POR KURR PRE ATYHIT SUN DEL
UM NGREHI UM SHTYJTI SHOQNIJA E META N'LLOQ
PER HATER TYNE TASH EDHE JETEN E KOM BORQ
UM KUJTOHET KUR JA NISA PER HER T'PAR ME CEP
HINA N'TO META SMUJSHA MA AS VETEN ME VET
NUK KISHA MA KONTROLL VETEN SUN E KONTROLLOJA
BOJA QKA DOJA ME DUKEJ VETJA QE PO FLUTUROJA
MORRA NI HOV GJDO SEN E REALIZOJA
PARE KISHA N'GJEP PER T'JETER SEN NUK MENDOJA
FEMRA T'MIRA E KERRE GJDO DIT I NDRROJA
DOLA PI SHPIS E AS NUK I LAJMROJA
JA NISA ME HI EDHE MA FELL ME PERDOR KOKAIN
DIKUR U BANA BOS VET E PER PAS USHTRI

DIKUR NJERI I SHPIS (E TASH NJERI GANGSTER )
DIKUR T'KOM NDIHMU E TASH T'QOJ N'FERR
PER DY FJAL GOJE MA NUK E SHE KIT BOT
NI MAFIJASH I MADH ME USHTRI SHUM T'FORT
NUK NDJEJA ASGJE DHIMBJE MA NUK KISHA
ISHA MBRET E RRUGVE VETEM KIT SEN E DISHA
HARROVA QE KISHA FAMILJE BAB E NAN
E HARROVA VLLAUN E MOTREN QE ZEMRA PI JU KAN
NUK MENDOVA QE DEREN E SHPIS PI JAV MSHELI
NUK UM INTERESOJKE QE LOTIN PREJ SYNIT JAV NXERRI
E KISHA NI DREJTIM E NISA NI JET KREJ NDRYSHE
DIKUR ME LIBER N'DOR TASH ME SHPRICA NEPER QYSHE
TU E QPU VETEN TU E MALLKU JETEN
TU I PRISH VENAT TU E SHTI N'GHAK T'SHKRETEN
QITASH PE SHO QITASH PE DI QKA JOM TU BA
KQYRI MU KTHY N'MRAPA PO KTHIM MA NUK KA

SA HER QOHNA N'MEGJES TRUPIN E KOM LLOM
DUHET ME QPU VENEN OSE JETA M'PERFUNDON
TASH PARE SKOM SHOQNIJA UM LAN VET
LYPI MALL PER VETI SE TRUPI POM DJEG
PE SHO VETEN DUKE SHKUAR N'TJEREN BOT
PE SHO FAMILJEN TUM KSHILLU N'SY ME LOT
TRUPI POM DHEM SPO MUJ MA ME VAZHDU
HEROINA MU BA GJAK E GJAKU TASH U HARGJU
VET E LYPA VET E GJETA QKA KOM KERKU
NUK I NGOJA KSHILLAT PO QE KU KOM SHKU
FJALT E FUNDIT PREJ GOJES JOM KA I QES
UM FAL NAN PER T'GJITHA SE UNE PO VDES
JETA JEM E FLLIQT ME QIKAQ PERFUNDON
PER KREJT T'ZEZAT QKA KOM BA I KOM RA PISHMON
POR TASH OSHT SHUM VON PRA LAMTIMIR
ZOTI POM THRRET NE AT BOTEN NE AT BOTEN E VSHTIR
REFRENI
NGRITA KOKEN LART
DHE KURR NUK MENDOJA
SHUM SHPEJT SHKOVA NALT
ME DUKEJ SE PO FLUTUROJA
RRUGA ISH SHUM E VSHTIR
POR U BANA BRET I RRUGES
MENDOVA QE OSHT MIR
POR GABOVA LAMTUMIR

7:07 AM 7/19/2007
RREZART MEHA A.K.A DEPRESIONI


Ky tekst u dërgua nga  laureta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Depresioni
Publikimi: 18/06/2008


Depresioni - Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabim".
3. Video është e këngës "Gabim", por nuk këndohet nga Depresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Depresioni:


Komente 0