TEKSTESHQIP

Devis Xherahu & Lefteris Pantazis
Ma Tha Dhe Papagalli
Lyrics

ref:
tope tope papagalos oti sa ngaliazi alos.
ti me thoje ka n bot vatem nje dashuri por,
pas shpine puthje ti t kan par me tjeter njeri..
ma tha dhe papagalli..
ma tha ma tha papagalli qe te puthi ty jarani